Blast Monkeys

Blast Monkeys 1.0

Prosta, ale wciągająca gra logiczna na Android

Zalety

  • Ładna grafika
  • Proste sterowanie
  • Ponad 100 etapów
  • Regularnie dodawane są nowe etapy

Wady

  • Niektóre etapy mogą być trudne

Bardzo dobry
8

Blast Monkeys to darmowa gra logiczna na Androida. Zadaniem gracza, w największym skrócie, jest wystrzelenie z armaty małpy w taki sposób, aby zebrać wszystkie banany, znajdujące się na trasie jej lotu. Obrońcy praw zwierząt mogą nie pochwalać tego pomysłu, ale Twórcy gry przysięgają, że żadna małpa nie ucierpiała przy tworzeniu aplikacji!

Blast Monkeys łączy w sobie cechy gry zręcznościowej i logicznej. Aby przejść etap, musisz dobrze wycelować armatą, tak aby Twoja małpka trafiła we wszystkie banany. Ponieważ jednak większość map jest dosyć skomplikowana, trzeba się porządnie wysilić, aby osiągnąć cel. Z etapu na etap, na planszy pojawia się coraz więcej półek, kołowrotków, czy innych ruchomych przeszkód.

Grafika jest całkiem przyjemna, utrzymana w komiksowej stylistyce. Sterowanie ogranicza się praktycznie do tapnięcia ekranu w odpowiednim czasie. Blast Monkeys składa się ze 120 poziomów, więc mimo prostego sterowania, gra może zająć nas na trochę dłużej.

Blast Monkeys to świetna gra, która zadowoli wszystkich wielbicieli gier na Android. Kontrola jest prosta, grafika kolorowa, a gra posiada ponad setkę etapów o różnej trudności. Jeśli szukasz ciekawej gry, Blast Monkeys spełni Twoje oczekiwania.

Blast Monkeys

Download

Blast Monkeys 1.0

Opinie użytkowników o Blast Monkeys